دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 10070
تعداد نوشته ها : 44
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
مصرف داروهای نیروزای مکمل, یکی از عوامل اصلی بروز انواع بیماری ها و اختلالات جسمی و روانی است. مصرف داروهای نیروزا در میان ورزشکاران بعضی از رشته های ورزشی آنان را با عوارض خطرناکی همچون سرطان پروستات, ورم اندامها, افزایش کلسیم خون و اختلالات جنسی و افسردگی روبرو می کند.
از سوی دیگر آگاهی نداشتن مصرف کنندگان داورهای نیروزا از عوارض آن و مدنظر قرار دادن تاثیرات ظاهری که در اندامها نمایان می شود عامل اصلی در مصرف این نوع داروها است. در حال حاضر ورزشکاران رشته های بدنسازی و پرورش اندام بیشترین میزان مصرف داروهای نیروزا را به خود اختصاص داده اند این درحالیست که تولید و ورود نوع دیگری از داروهای غیرمجاز به نام مکمل های غذایی که به داروهای چربی سوز مشهور هستند این روزها در کانون توجه و مصرف افرادی است که از افزایش میزان چربی در اندام و بدن خود نگران هستند اما آنچه از نگاه مصرف کنندگان مکمل های غذایی یا داروهای غیر مجاز به نام مکمل های غذایی که به داروهای چربی سوز دور مانده است تولید.
7
درصد مکمل ها به صورت تقلبی و با استفاده از مواد مضر همچون پودر سنگ, براکس, پودر چوب و شیر خشک در کشور است.
مکمل های غذایی یا دارویی چربی سوز که عموما از سمت غرب کشور وارد می شوند در مصرف کنندگان موجب خونریزی دستگاه گوارش و ایجاد سرطان در کبد می شوند. سرگیجه, تنگی نفس, کاهش اشتها و اختلالات شخصیتی از دیگر عوارض مصرف استروئیدهای آنابولیزان داروهای نیروزا و مکملهای غذایی یا چربی سوز است. مصرف داروهای نیروزای مکمل, یکی از عوامل اصلی بروز انواع بیماری ها و اختلالات جسمی و روانی است. مصرف داروهای نیروزا در میان ورزشکاران بعضی از رشته های ورزشی آنان را با عوارض خطرناکی همچون سرطان پروستات, ورم اندامها, افزایش کلسیم خون و اختلالات جنسی و افسردگی روبرو می کند. از سوی دیگر آگاهی نداشتن مصرف کنندگان داورهای نیروزا از عوارض آن و مدنظر قرار دادن تاثیرات ظاهری که در اندامها نمایان می شود عامل اصلی در مصرف این نوع داروها است. در حال حاضر ورزشکاران رشته های بدنسازی و پرورش اندام بیشترین میزان مصرف داروهای نیروزا را به خود اختصاص داده اند این درحالیست که تولید و ورود نوع دیگری از داروهای غیرمجاز به نام مکمل های غذایی که به داروهای چربی سوز مشهور هستند این روزها در کانون توجه و مصرف افرادی است که از افزایش میزان چربی در اندام و بدن خود نگران هستند اما آنچه از نگاه مصرف کنندگان مکمل های غذایی یا داروهای غیر مجاز به نام مکمل های غذایی که به داروهای چربی سوز دور مانده است تولید. 7 درصد مکمل ها به صورت تقلبی و با استفاده از مواد مضر همچون پودر سنگ, براکس, پودر چوب و شیر خشک در کشور است. مکمل های غذایی یا دارویی چربی سوز که عموما از سمت غرب کشور وارد می شوند در مصرف کنندگان موجب خونریزی دستگاه گوارش و ایجاد سرطان در کبد می شوند. سرگیجه, تنگی نفس, کاهش اشتها و اختلالات شخصیتی از دیگر عوارض مصرف استروئیدهای آنابولیزان داروهای نیروزا و مکملهای غذایی یا چربی سوز است.  
دسته ها :
شنبه هجدهم 8 1387
X